Jazda na koni

Jazda na koni je  jedinečným zážitkom, atrakciou, ale aj koníčkom. Ponúkame Vám  možnosť zvládnuť prvé základy jazdy na koni u nás .

Pre pokročilých ponúkame vychádzky na koni do prírody a precítiť tak súhru človeka, zvieraťa a prírody na vlastnej koži. Objednajte si Jazdu na koni a potešte tak seba, alebo svojich blízkych unikátnym zážitkom.

Jazda na koni po fyzickej stránke zlepšuje kondíciu a držanie tela, posilňuje svalstvo, zlepšuje sa koordinácia pohybov. Po prvej hodine na jazdiarni zistíte, že máte svaly aj o ktorých ste predtým netušili.  Odmenou za výdrž je prvá vychádzka do prírody na konskom chrbte. Zážitok stojí za to. Jazda na konskom chrbte napomáha aj pri zdravotných  ťažkostiach

“Jazdenie ma priaznivý vplyv nielen po fyzickej stránke.„

Je to pohladenie pre dušu a vynikajúco pôsobí pri rôznych zdravotných ťažkostiach, čoho dôkazom je aj využitie pri liečení mnohých telesných a psychických porúch.

Ponúkame Vám :

1. vozenie deti a záujemcov v ohrade
2. možnosť cvičenia na koni ( je to zaujímavé a  zdravé)
3. základný výcvik  (krok, klus, cval)
4. vychádzky do terénu pre pokročilých
5.denné detské tábory
 
Na aktivity sa vopred objednáva, telefonicky , minimálne tri dni vopred. Objednávky prijímame na dni pondelok až piatok na víkend neobjednávame.